Neaktivita...


V životě každého vysokoškoláka nastane období, kdy se prostě musí začít učit. Hodiny a hodiny strávené nad odbornou literaturou. Ještě mnohem více času zabere samotné zpracovávání témat a různých okruhů ke zkoušce. Záleží pak na samotném jedinci, zdali si všechno vypracuje sám nebo mu to někdo pošle vypracované.
Sám sebe bych se zařadil do mezikategorie, kde si se „spolužáky“ rozdáváme témata ke zpracování a ty si posléze vyměníme. Existuje snad čistý typ člověka, který by si všechno dělal sám? Určitě o jednom vím, ale jde o velmi šikovnou slečnu, která už v tom umí chodit z dřívějších let.
Abych se dostal k pointě celého tohoto příspěvku, nepřispíval jsem sem ani na sociálních sítí, neboť jsem byl zaneprázdněný přípravou a učením se na zkoušky, ale i zápočtové testy, kterých bylo poskromnu.  Vše naštěstí mám úspěšně za sebou a můžu se vrátit zpátky ke psaní. Je tu však drobounký háček – ztratil jsem návyk.
Ale abych neprokrastinoval v tomhle směru, pokusím si promyslet několik následujících článků, které v následujících týdnech sepíšu. Vrátím se k týdenní rutině, takže můžete očekávat článek každý týden. Jen asi ubyde recenzí knih. Zkrátka na to není čas ani nálada. Sice se budu věnovat čtení, ale nepůjde o beletrii a knihy, které bych se odvážil recenzovat.
Proto se uberu směrem osobních článků. Příběhů psaných životem, tedy toho, co se mi stalo, co prožívám a co se děje v mém okolí, popřípadě se s vámi podělím o některé své myšlenek.  Věřím, že půjde o zajímavá témata, a pokud něco stihnu přečíst či zahrát, určitě vše zrecenzuji. Jenže mi bude chvíli trvat, než zkoordinuji čas a návyky dohromady.


KillermsikCZ

Komentáře

Oblíbené příspěvky