Ohlednutí za 1. řadou DC's Legends of TomorrowDC Legends of Tomorrow mě ze začátku moc nezaujaly, poněvadž mi přišlo, že na scéně je moc superhrdinů, což diváka rozptyluje. Je fakt, že tenhle pocit jsem nesetřásl ani při závěrečné epizodě, ale podařilo se mi celou sérii zhlédnout a udělat si svůj názor. Není úplně špatný, jak jsem zprvu předpokládal.
Stanice The CW chce mít kompletní škálu komiksových DC hrdinů. Kromě již zajetým seriálům se připojí i Supergirl. Nejhorší na tom je, že všechny tyhle seriály běží v jedné časové škále, takže je můžete sledovat souběžně a předpokládat, že v budoucích dílech bude cross-over mezi jednotlivými díly, což je na jednu stranu fajn, Na druhou stranu zase zbytečný, když jde o záležitost maximálně dvou epizod.
Celá zápletka se točí kolem nesmrtelného tyrana, Vandala Savage, který pochází z daleké minulosti, ale zároveň ovlivňuje minulostí, současností a budoucností. Může kapitán Rip Hunter změnit osud své ženy a syna? Divák se vše dozví v následujících 16 epizodách. K připočítejte spory mezi jednotlivými postavami, které vyústí v nově vzniklá pouta. Sem tam odbočky vedle, aby příběhová linka byla trošku rozmělněná a dva zvraty, které nikoho nenechají chladným
Z mého pohledu nejde o nic úžasného, co by mnoho diváků chtělo sledovat v hlavním vysílacím sezóně. Proto jsem zhlédl seriál v průběhu prázdnin, neboť zkrátka běžely lepší seriály, a stále běží. Je škoda, že stanice The CW si to neuvědomuje a chce tyto komiksové příběhy pouštět do světa souběžně.
Osobně nevím, co si o Legends of Tomorrow myslet. Nejde o bůhví jak zajímavý seriál – je pouze „dobrý“. Jsou tu sice akční sekvence, scény plné efektů a hlavních postav, které vás nechají chladné, neboť jsou to vlastně odpadlé vedlejší postavy z Arrowa a Flashe. Proto záleží jen na vás, čemu dáte přednost.
Seriálu by podle mého pomohli noví hrdinové, kteří nejsou okoukaní a mají co nabídnout. Určitě se jich v druhé řadě dočkáme, avšak nerozloučíme se s původním týmem. Také bych zachoval 16 epizod, ale očekávám, že jich bude v další řadě přes dvacet.'

Komentáře

Oblíbené příspěvky