Dnes slavíme druhé narozeniny


Dny plynou závratnou rychlostí, letošní rok byl o jeden den delší a máme tu další narozeniny tohoto blogu. Za tu dobu se mnoho událo, takže si to pojďme v krátkosti shrnout základní fakta:
 • Napsal jsem 28 příspěvků, což je o sedm méně než předešlý rok (budu se muset polepšit).
 • Stránku navštívilo přibližně 4.000 lidí, což je oproti předchozímu roku dvojnásobek (zase jsem odečetl, neboť se do statistiky zaznamenává i moje návštěvnost).
 • V uplynulém roce jsem publikoval jednu svou povídku, takže do následujícího roku určitě zařadím další.
 • Zaměření blogu zůstává neměnné: seriály, hry a knihy + 1 povídka.

Tím jsem shrnul asi to nejdůležitější informace za uplynulý rok.
Mou vizí pro předchozí rok bylo rozpoutat diskuzi, ale bohužel tenhle milní jsem doposud nepřekonal. Za úspěch bych pak považoval komentář od neznámého autora k příspěvku „Dojmy z bety The Division“. Jde sice o kousavou poznámku, ale stejně mi udělal radost – pokud se tedy nejedná o rádoby vtípek nějakého mého známého/známé.
V průběhu druhého života blogu jsem se připojil k jednomu projektu, který však začal stagnovat a byl po krátké době svého života ukončen. Jelikož se náš počet v redakci nezvyšoval, a já tak připravil svůj blog o pár příspěvků, určitě je časem doplním, neboť web techparade.cz již neexistuje.
Další novinkou je facebooková stránka. Jelikož chci pro svůj blog a tvorbu získat nové publikum, jedná se o další krok, který jsem musel učinit. Oproti G+ tam budu aktivnější, neboť jej využívají 98 % lidí, které znám. Na FB budu přidávat i zajímavosti, které se nehodí na tento blog, ale souvisí dejme tomu s recenzovanou knihou, hrou nebo seriálem, popřípadě půjde-li o něco, z čeho by nešel udělat článek (např. screenshoty z her, které budou i na G+).
Mou další vizí je upravit blog k obrazu svému a odpoutat se od šablony, kterou momentálně používám. Uvidíme, zdali najdu čas a inspiraci, abych se k tomu během následujícího roku dostal. Také bych rád vyslechl vaše nápady či připomínky. Pokud nějaké máte, klidně je zanechte v komentáři a děkuji za čas, který tu se mnou trávíte.

Děkuji
KillermsikCZ

P. S.: Obrázek dortu je moje tvorba a jedná se o první počin.

Komentáře

 1. Druhé narozeniny jsou jistě důvod k oslavě. Dort by se mi sice více líbil kulatý, ale i tak je pěkný.Jediné, co mi na tomhle jinak zajímavém blogu trochu vadí , je absence komentářů, což je při docela vysoké návštěvnosti překvapující.Proto mi udělalo radost vytvoření fb stránky, na které snad bude živěji.Jinak mi v hlavě visí malý otazník nad vizí úpravy blogu. Bude se jednat jen o úpravu grafické stránky, nebo spíše , změny v obsahu, či tématech ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po grafické stránce. Změny obsahu můžou taky nastat, ale to už záleží na lidech, jak budou reagovat, co je zaujme a jestli jim tu náhodou něco nechybí.

   Smazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky