Nebojte, nezapomněl jsem...

Vážené čtenářky a vážení čtenáři,

v posledních několika měsících jsem se snažil, abych na tento blok přispíval každý týden – napsal alespoň jeden příspěvek týdně – což se mi poslední dobou nedaří. Tím bych se chtěl dostat ke své další činnosti, která částečně souvisí s mou aktivitou zde, a to na právě rozjíždějícím se webu techparade.cz, kde se věnuji sekci hry a aplikace a vypomáhám tak známému z vysoké.

Tomuto tématu jsem se chtěl věnovat i zde, ale budu jej realizovat na výše zmíněném webu. Seriály, počítačové a konzolové hry, knihy, popřípadě moje další literární snažení a témata souvisejících s psaním, budu publikovat zde. Určitě mám spoustu zajímavých nápadů do budoucna, jen je prostě nedokážu v dohledné době realizovat a ani nevím, zdali budou někomu vhod, poněvadž jsem se za tu dobu, co zde publikuji, nesetkal s reakcí čtenářů, který by na můj blog narazil přes vyhledávač.

Momentálně čtu Píseň krve od Anthonyho Rayana. Určitě se knihu pokusím zrecenzovat ještě do konce roku. V knihovničce mám i knižní předlohu k seriálové Cizince, ale tu určitě nestihnu přečíst tenhle rok, protože nejsem zas takový knihomol a knihy čtu různě rychle, i když mé tempo je mírně pomalé. V zásobě mám i mnoho dalších knih, ke kterým se chci propracovat, takže pokud vše půjde podle plánu, určitě se dočkáte recenzí i na nefantasy díla.

S těmito slovy se prozatím loučím.
Přeji hezký víkend.

KillermsikCZKomentáře

  1. Tak takové mírně pomalé tempo bych taky chtěla mít. jinak je opravdu škoda té absence komentářů .

    OdpovědětSmazat
  2. Jo, je to škoda, ale věřím, že jednou se dočkám.

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky