Dojmy z finále první řady The Flash


„Mé jméno je Barry Allen a jsem ten nejrychlejší člověk na světě. Když jsem byl ještě malý kluk, moje matka byla zabita něčím nepředstavitelným. Můj otec skončil ve vězení za její vraždu. Potom jsem se díky nehodě stal něčím nepředstavitelným. Pro okolní svět jsem pouhý forenzní vědec, ale potají využívám svou rychlost k boji se zločinci a k nalezení mě podobných. Jednoho dne však zjistím, kdo zabil mou matku a získám tak spravedlnost pro svého otce. Já jsem Flash“ podobně začíná seriál The Flash, který vlastně shrnuje to, o co v seriálu vlastně jde.
Během dvaceti tří episod se dozvíme, kdo zabil Barryho matku (dřív než Barry samotný). Dočkáme se pár crossoverů mezi seriály The Flash a Arrow, ale většinou šlo o krátkodobou záležitost, ale nějak to seriálu neuškodilo.
Objeví se několik super padouchů, ale i normálních zločinců, což je chválihodné, protože kdyby každý padouch měl superschopnosti, tak už by muselo být Central City v ruinách.
S každým dalším dílem Barry čelí něčemu nepředstavitelnému a zlepšuje se, až nakonec je tak rychlý, aby se mohl vydat zpátky do minulosti a změnit jí.
První řada se mi prostě líbila a poslední díl s názvem „Fast enough“, nebo-li „Dost rychlý“ nenechá diváka chladným. Víří emocemi, že bych raději doporučil kapesníky, pokud nejste úplní cyničtí. Navíc na úplném konci zůstanete hledět s otevřenou pusou a říkat si „Co bude dál?“, protože seriál končí v naprosto úžasném momentu, za který by se nemuseli stydět ani filmový Avengers.
Proto, kdybych měl seriál hodnotit, dal bych mu všech deset.
Nenudil mě, vše na sebe hezky navazovalo a bylo podáno srozumitelně. Dále bych to doporučil už jen proto, že v poslední době se rodí jeden seriálový superhrdina/ové za druhým a Flash patří k těm, které byste měli určitě zhlédnout, oproti Ghotamu, Agends of SHIELD, Dardevill a jim podobným, mě zaujal už v samém počátku, což se mnohdy nepovede zajímavějším seriálům.

Komentáře

Oblíbené příspěvky