Dnes je tomu přesně jeden rok


Tak je tomu přesně jeden rok, kdy jsem na tomto blogu publikoval svůj první příspěvek: „Vítejte…“, ve kterém jsem se představil a sdělil svou vizi: O čem blog vlastně bude, nebo spíš čemu se na něm hodlám věnovat, protože „blog“ automaticky nemusí znamenat „internetový deníček“ a já nejsem natolik pošetilý, abych tu psal o svém životě (nevedu zajímavý ani akční život).
Když se tedy ohlédnu zpět, tak jsem za tu dobu napsal 35 příspěvků, avšak nejvíce jsem začal psát začátkem tohoto roku, předtím jsem byl asi pět měsíců neaktivní, jelikož jsem přemýšlel o tom, co od života chci a co bych tu měl publikovat. Samozřejmě moje zájmy, které se během té doby přehodnotily priority. Původní myšlenka byla, že zaměřím svůj web výhradně na hry, ale jak to tak vypadá, zřejmě spíš půjde víc o seriály, posléze hry a nakonec knihy (moc jich posledních dobou nepřečtu, pokud nepočítám, že čučím do nějaké té odborné publikace).
Pro tento rok mám zaměřit se i na psaní, což je jeden z mých nejoblíbenějších činností a tím nemyslím zrovna psaní ve smyslu článků, ale příběhů. Chtěl bych tedy začít s povídkami, které by nového návštěvníka (pokud nepočítám své přátele), mohly zaujmout. V tomhle duchu bych i sesumíroval pár článků o tom, jak jsem vlastně začal psát a třeba i nějaké zajímavosti.
Mým cílem je sepsat alespoň jeden příspěvek za týden. Aktivity ohledně blogu můžete sledovat na G+ (viz odkazy). Pokud byste můj blog chtěli sledovat, doporučuji si stránku „KillermsikCZ“ přidat do kruhů. Také bych byl rád, kdybyste tu třeba zanechaly stopu o tom, že se tu zdržujete, protože když mrknu do statistik, vidím krásné číslo 1900 návštěvníků k dnešnímu dni (trochu jsem ubral, sice mám nastavené, aby nebyla počítána moje IP adresa, ale mám zvláštní pocit, že mě to stejně počítá).
Musím se přiznat, že toto není můj první počin. Už předtím jsem měl cca dva blogy na lide.cz, zkoušel psát recenze pro začínající herní magazín, což jsem vzdal, protože jeho snad každý týden měnil webdesign stránek a s tím mizely i mé recenze, takže bylo jasné, že jsme se museli rozejít.
Potom všem jsem zase zpět, teď s vlastním blogem, o kterém si troufám tvrdit, že je mým nejdelším počinem. Také doufám, že třeba jedno dne se pod články bude vést nějaká ta diskuze.
Pokud tedy čtete tyto řádky, zanechte zde, prosím, nějakou tu stopu v komentáři, do kterého by měly jít přidávat komentáře i od anonymních uživatelů, kteří zrovna nevlastníte účet od Google.

Děkuji za pozornost
KillermsikCZ


Komentáře

  1. Ať už se věnujeme čemukoliv, je vždy dobře se po určité době ohlédnout zpět a trochu si „ zabilancovat“. Z mého pohledu je jen dobře , že se původní myšlenka , co se týká obsahu tohoto blogu trochu zvrtla a došlo i na jinou zájmovou činnost.

    OdpovědětSmazat
  2. Jo, tak uvidíme, jak zhodnotím druhý rok života, ale to si povíme až za 364 dní.

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky