Zaklinač 3: Divoký hon - shrnutí streamu

CD Projeckt měl včera v osm stream své konference, o které jsem informoval již dříve zde.  Nyní je po všem a já Vám přináším své dojmy a informace, jenž poskytli vývojáři.

Zaklínač 3 má datum vydání:

 • CD Projeckt nám nejdříve pusti výše uvedený trailer, na jehož konci nalezneme datum vydání. To je stanoveno na 24. února 2015, takže pokud nad tím datem nechcete přemýšlet, zapište si ho do svého mobilního kalendáře s upomínkou třeba měsíc předem, abyste si mohli zařídit v práci volno.
 • Ještě před samotným trailerem byla představena sběratelská edice Zaklínač 3 (viz níže). V sběratelské edici najdeme sošku Geralta, který se chystá zasadit smrtící ránu Griffinovi. Dále zde najdeme art-book, steel-book a zaklínačský medailon medailon i s obsahem normální edice, o které jsem informoval zde.
 • Dále se hovořilo o deskové hře Zaklínače, ale pouze o její digitální podobě. Dočkají se ji majitelé PC i mobilními zařízeními se systémem iOS či Android (nejsem si jistý, jestli nezmínili i verzi pro W8.1).
 • Ještě před úplným závěrem na pódium přišel zástupce GOG.com, který představil jejich novou službu, o niž se můžete dozvědět na jejich stránkách www.gog.com/galaxy, kde můžete získat přístup do BETY deskové hry. Navíc jde o klienta, který nenutí uživatele, aby si jej instalovali. Rozhodnutí je pouze na Vás.
 • V úplném závěru nám CD Projeckt ukázal výrobu sošky do sběratelské edice. Na video se můžete kouknout hned zde:

Můj názor:

Zaklínače 3: Divoký hon vyhlížím už od jeho oznámení. Bohužel letos jsme se ho nedočkali a doufám, že odklad byl pro dobro věci. Vyladění hry do posledních detailů, aby hra fungovala dobře na všech platformách a hlavně PC.
Konference mě moc nenadchla. Očekával jsem nějaký gameplay a nedoufám, že by se objevil třeba i na letošní E3, ale bůhví kdy. Víc než vystřižené záběry mě opravdu zajímá gameplay. Jak se to vůbec bude hrát? Tak snad příště.
V potenciál Zaklínače věřím a doufám, že CD Projeckt vynese na výsluní, udělá z něj jedno z těch lepších studií, které dělají hry pro hráče nikoliv pro své investory a akcionáře. Tak uvidíme, co přinese budoucnost...

Komentáře

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také netrpělivě očekávám hru a doufám, že půjde o mimořádný zážitek..

   Smazat
 2. Jinak moc pěkný blog a pěkné postřehy z her ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snažím se, a hlavně tu bude to, co se líbí mě, takže blog nebude tak aktuální jako herní servery, kde střílí novinku za novinkou :)

   Smazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky