Zajímavosti z E3 Konference

První, co mě na konferenci Microsoftu zaujalo byl nový Assassin's Creed Unity, který opravdu vypadá jako next-gen hra. Navíc se v tomto díle vracíme zpět do Evropy (oproti nudné Americe), která je plná historických událostí a francouzská revoluce je pro tuto hru jako stvořená.
Navíc hra má bude mít kooperační režim, což se bude zřejmě týkat celé hry. O hře více hráčů nebyla vůbec řeč a ani by mi nevadilo, kdyby Unity MP neobsahovalo.
Na GP záběrech se mi líbí, že se hra odehrává ve vnitru budov, což u předchozích dílů nebylo zvykem a pokud takových misí bude víc, tak jen plus. Teď už jen záleží, jak se hra povede a zda nebudou trpět PC hráči.

A teď jedna exkluzivita. Fable Legends. Zajímavá kooperační hra pro čtyři hráče, jenž bude exkluzivním titulem pro XO (v hloubi duše doufám, že jednou spatří světlo světa PC verze). Určitě jedna z her, kvůli nimž by se vyplatil koupit XO, ale záleží na tom, jestli hra bude mít nějaký ten příběh?! Snad budoucnost napoví víc.

Už během několika prvních sekund jsem poznal, že tenhle trailer musí být na novou Laru Croft a vůbec jsem se nemýlil. Máme tu ukázku nového dobrodružství Lary, které určitě zaboduje. Navíc oproti předchozímu dílu hra prošla jistými grafickými změnami. Už jen propracovanost obličeje psychologa napovídá, že nový Rise of the Tomb Raider bude graficky pokročilejší, než předchozí díl.
Hra bude podporovat technologie od AMD, jako je třeba TreesFX, které Lařiným vlasům dodají na realističnosti, ale určitě jde vidět i jistý náznak na srsti medvěda, jenž se v traileru objevuje. Tak snad další díl dopadne dobře. Bohužel se neví, kdy vlastně hra vyjde.

O Zaklínači jsem už psal v předchozím článku. Určitě jedna z nejlepších her, která příští rok v únoru přejde. Konečně jsme se dočkali prvního GP záběrů, jež vůbec nezklamou. V GP videu uvidíme část obřího světa zaklínače. Vývojáři nám ukazují, jak Geralt loví Griffina a dostává se do křížku i s lidskými protivníky.
Hra sama určitě po grafické stránce vypadá ohromně. Hratelnost bude podobná té ze Zaklínače tři.
Určitě jedna z her, kterou bych doporučil za jakoukoliv cenu pořídit, protože neprohloupíte. Samozřejmě, pokud máte rádi RPG hry a dobrý příběh, který Zaklínač určitě nabídne.

Na konferenci MS se objevil i nový Tom Clancy's: The Division, který byl odložen také na příští rok, ale bohužel datum vydání ještě nebylo stanoveno. Hra mě zaujala, protože se jedná taktéž o kooperační hru čtyř hráčů a bude se odehrávat v jedné z největších metropolí světa, New Yorku.
Určitě tuto hru budu mít v hledáčku, protože vypadá opravdu ohromně a ukazuje sílu nových konzolí...

Komentáře

Oblíbené příspěvky