Ubisoft konference. Sakra, takhle to má vypadat!

UBI snad nikdy nezklame a dokáže vytvořit ohromující atmosféru. Už jen začátek konference mě dostal do dobré nálady, když se na obrazovce objevilo video s králíky (rabbids). Doporučuji tedy shlédnout.


Show začala oznámením Just Dance 2015, které moc nemusím, protože bych se podle toho nedokázal nic naučit. V tomhle případě hra nepřekoná konkurenční Dance Central, u něhož jsem se pár pohybů naučil.
Dále UBI vyšlo na svět s prvními pár minuty Far Cry 4, kde jsou vidět jisté změny v grafice. Působí víc realističtěji oproti třetímu Far Cry, které také vypadalo skvěle, ale grafické zpracování na mně působilo takovým kresleným dojmem.
Z hry mám vcelku smíšený pocit, ale o tom až v příštím článku.Dále se objevil story trailer k The Division, který poodhaluje trošku příběh hry.


Dále se na scéně objevil Assassin's Creed Unity poukazující na to, co všechno ve hře během neplnění příběhové linie budeme moc dělat a vedlejších aktivit určitě bude spoustu. Hlavní je, že se budeme moc podívat do některých budov a byla vylepšeny stelth prvky.
Assasin's Creed Unity se mi začíná líbit čím dál víc a doufám, že hra nezklame a opravdu se vrací ke kořenům série.

Komentáře

Oblíbené příspěvky