Sony konference. Ze začátku trochu nuda.

Sony konference byla snad nejdelší ze všech předchozích. Navíc běžela kolem 3 hodiny ranní našeho času a já už byl značně dosti vyčerpaný. Navíc enegy drink by mi nedodal potřebnou energii, jelikož se nikdy nedostaví kýžený výsledek (chuť být vzhůru).
Na konferenci se objevil nový gameplay na The Order 1886, který sází na filmovost, ačkoliv v tom nevidím dobrý důvod, pokud hra nebude mít opravdu dobrý příběh. Hratelnost by mohly kazit i qiuck-time eventy, které můžou být frustrující, pokud nemáte rychlé reflexi a občas se Vám popletou tlačítka na gamepadu.
Uvidíme jak to vlastně bude. Hra mě zaujala, ale počkám, jak to dopadne. Protože, jestli to bude něco jako Heavy Rain nebo Beyoned: Two Souls, tak od toho dávám ruce pryč...Došla i řada na InFamous: Second Son (hra, která mě přiměla si mašinku od SONY pořídit). DLC s názvem First Light, které se bude točit kolem příběhu Fatch, s niž jsme se mohli ve hře setkat. Otázka zní. Překvapí tohle DLC něčím? Přeci jen ti, kdo hráli už vědí, co se Fetch v minulosti stalo.Na PS4 nám byla předveden nový Far Cry 4. Osobně v něm vidím hodně z Far Cry 3, ačkoliv nevím, jestli hra bude tak otevřená jako předchozí díl, pokud se děj odehrává v Himalájích, takže lezení po horách asi bude na denním menu. Hru snad možná zachrání to, že ve hře bude COOP, který dovolí dalším hráčům dostat se do Vaší hry, což se stává pravidlem UBI her (že by nový způsob, jak si UBI chce zajistit, aby hru pořídilo co nejvíc lidí).
Uvidíme, jak dopadne příběh. Doufám, že hlavní hrdina a záporák jsou jedna rodina (bratři třeba), což by hře mohlo dodat další rozměr, ale to je jen moje zbožné přání. Hra vychází ještě letos.


Spousta PC hráčů bude mít radost. Na SONY konferenci byla prezentována ukázka GTA V pro nové konzole a hlavně i PC verze, což je dobrá zpráva. Určitě jedna z her, kterou budu muset mít. Navíc se jí dočkáme již brzy.

Další hra, jenž si získala mé srdce je Batman. Opravdu působivý gameplay nám byl prezentován, ačkoliv ke konci zřejmě došlo k jistým technickým potížím. Gameplay ukazuje, jak vlastně bude fungovat Batmobil v Arkham City a že to určitě nebude zbytečná vymoženost. Hra určitě vypadá o mnoho lépe, než její předchůdci a určitě se budeme mít na co těšit. Bohužel hra vychází příští rok...


Předposlední hrou, kterou jsem opravdu očekával je Remaster edice The Last of Us. Bohužel Naughty Dog toho moc neukázali, což je škoda. Ale i tak hra vypadá o hodně lépe než její PS3 verze,
Urči tě pořídím, protože možnost si zahrát hru v lepší grafice a rozlišení je pro mě výzva. Jen doufám, že hra nebude loadovat stejně jako na PS3, což by mě odradilo znovu hrát...


Na samotný závěr nám SONY ukázalo poslední jejich exkluzivní titul. Uncharted 4 a opravdu je na co se těšit. Bohužel ze hry nám pořádně nic neukázali, takže otázkou zní "o čem to bude tentokrát?". Hry se dočkáme nejspíše koncem příštího roku, pokud nebude následovat trend next-gen her a nebude v příštím roce odložena.
SONY by si mohla potom uškodit, pokud by hra vyšla ve stejnou dobu jako již zmíněný Tomb Raider, který se může se sérií Uncharted měřit, protože bez Lary Croft by nikdy nevznikl Nathan Drake.


Tohle je můj poslední článek k E3 konferenci.

Komentáře

  1. Pěkná nálož videí, to se musí uznat. Pařman prostě nekouká, jestli jsou 3 nebo 4 hodiny ráno a to se mi líbí.

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky