Battlefiield 3 pro PC zdarma

Společnost Electronic Arts (dále "EA") v poslední době naděluje uživatelům Originu hry zdarma. Nyní se na řadu dostalo i na Battelfield 3 (dále "BF3"), který mohu doporučit.
Jedná se o first-persone-shoter a zaujme hlavně svou multiplayerovou částí, takže pokud Vás láká zahrát si společně s kamarády, tak směle do toho. Spousta hráčů ještě hraje BF3. jelikož jeho následovník nesplnil jejich očekávání, takže servery určitě nezejí prázdnotou.
Také se jedná o tah EA, jak nalákat více hráčů, kteří preferují spíše Steam na Origin, jenž není tak propracovaný jako konkurenční klient.
Může jít i o reklamní trik, jak hráče nalákat na nově oznámený Battelfiel Hardline, na němž pracují tvůrci Dead Space série.
Určitě neprohloupíte, pokud se přihlásíte a hru si stáhnete. Bohužel hru bez Originu nespustíte, takže se budete muset připravit na to, že do svého počítače budete muset nainstalovat dalšího klienta.
Navíc BF3 obsahuje achivementy, takže docela dobrá výzva pro lovce odměn, neboť se jedná o MP achievementy a ani já samotný jsem je všechny neotevřel.
Hra je ke stažení zde. Nabídka hry zdarma je časově omezená...

Komentáře

Oblíbené příspěvky